Moda, projektowanie i tworzenie unikatowych kolekcji modnej odzieży damskiej towarzyszą nam w codziennym życiu i są integralną częścią naszej działalności. Najwyższą uwagę zwracamy na wysoką jakość tkanin, modny design, jak również możliwość dowolnego zestawiania poszczególnych elementów kolekcji.
Kolekcje marki FENDERR łączą ponadczasową elegancję z aktualnymi trendami w modzie wydobywając z nich naturalność, subtelność i charakter kobiety. Tworzymy świat pełen autentycznych kobiecych emocji.
Istotą podejmowanych przez nas działań są unikatowe kolekcje o miejskim, a zarazem eleganckim charakterze.
Znakiem rozpoznawczym  kolekcji FENDERR jest wyrafinowana prostota, nowoczesna klasyka, elegancja i dopracowanie w najdrobniejszym szczególe. Przy projektowaniu zawsze pamiętamy, że kobieta, jej osobowość jest na pierwszym miejscu, a dopiero potem strój. Dlatego też nasze kolekcje są głęboko przemyślane, z pozoru skromne, emanują perfekcją kroju i szlachetnością tkanin.

Z największym zaangażowaniem staramy się pracować nad tym,  aby marka FENDERR była kojarzona i znana przede wszystkim jako lider  charakteryzujący się oryginalnymi wzorami, najwyższej jakości materiałami i perfekcyjnym wykończeniem.
Elegancja, minimalizm i urok ponadczasowej klasyki z nutą rockowej fantazji – to nasze  motto, to FEDNERR….